Dětské nosítko Manduca (od narození do 20 kg) Zobrazit větší

Dětské nosítko Manduca (od narození do 20 kg)

Ceník půjčovného

Půjčovné od

40 Kč/den

Více informací

Cena za 1 denOrientační výše zálohy
1-3 dni 4-8 dni 9 a více dní
50,- 45,- 40,-

800,-

Manduca je určena pro batolata a děti od 3,5 - 20 kg. Novorozené děti a kojence do 3-4 měsíce lze nosit pomocí novorozenecké vložky, která je součástí nosítka. 
Novorozenecká vložka udržuje zadeček dítěte ve vyšší poloze. Nožičky potom zůstávají uvnitř nosítka a nedochází k jejich nepřirozenému širokému roztažení.
Od 3 měsíců můžete nosit miminko již samostatně v korektní M poloze, která je příznivá pro vývoj kyčlí. 
Prodloužitelný zádový panel důmyslně skrytý za zipem, umožňuje pohodlné a bezpečné nošení větších dětí.
S Manducou můžete nosit na břiše, na zádech a na boku. Manduca umožňuje ergonomické nošení s dokonalou oporou zad a správným postavením končetin. Měkký, ale pevný materiál zádové opěrky poskytuje dokonalou oporu páteři.
Měkké polstrování v okolí nožiček zaručuje pohodlí dítěte a zabraňuje vzniku otlaků. Díky blízkému kontaktu Vašeho těla a dítěte se nemění výrazně těžiště a nošení Vás fyzicky nezatěžuje. 
Manduca odpovídá EN normě 1309:2:2005 jednotlivé detaily nosítka jsou zpracovány tak, aby odpovídaly nejnáročnějším požadavkům na bezpečné nošení : spona na bederním pásu s trojitým jištěním, elastická poutka u všech spon, zabraňující nechtěnému rozepnutí popruhů, kapuce k fixaci hlavičky spícího dítěte pro výrobu se používají netoxické materiály. Manduca poskytuje dokonalý uživatelský komfort nejen pro děti, ale i pro ty, kteří nosí.
Speciálně tvarovaný bederní pás a bohatě polstrované ramenní popruhy dokonale rozkládají váhu mezi ramena, záda a bedra. Trojitě upravitelné ramenní popruhy zaručují dobrou přizpůsobitelnost nosítka i pro osoby nízkého a velmi vysokého vzrůstu.
Při nošení na břiše lze ramenní popruhy na zádech překřížit - což přináší pohodlí zejména osobám s úzkými rameny.
Bederní pás lze přizpůsobit do délky 140 cm.
Manduca je vyrobena z kvalitního materiálu CANVAS ( směs bavlny a konopí), vnitřní novorozenecká vložka - 100% biobavlna, kvalitní YKK zipy a patentky bez obsahu niklu, spony vyrobeny z odolného plastu DURAFLEX hmotnost : 600 g rozměr ve složeném stavu : 40x20x15 cm dodávána v plátěném pytlíku s uchy na nesení jako batůžek

V případě zájmu o zapůjčení tohoto výrobku nás kontaktujte na mailu info@svethor.cz nebo na tel. 567 210 091, kde Vám sdělíme výši zálohy, volné termíny...