Dětské nosítko Manduca (od narození do 20 kg) Zobrazit větší

Dětské nosítko Manduca (od narození do 20 kg)

Ceník půjčovného

Půjčovné od

40 Kč/den

Více informací

Cena za 1 denOrientační výše zálohy
1-3 dni 4-8 dni 9 a více dní
50,- 45,- 40,-

1.000,-

Manduca je určena pro batolata a děti od 3,5 - 20 kg. Novorozené děti a kojence do 3-4 měsíce lze nosit pomocí novorozenecké vložky, která je součástí nosítka. 
Novorozenecká vložka udržuje zadeček dítěte ve vyšší poloze. Nožičky potom zůstávají uvnitř nosítka a nedochází k jejich nepřirozenému širokému roztažení.
Od 3 měsíců můžete nosit miminko již samostatně v korektní M poloze, která je příznivá pro vývoj kyčlí. 
Prodloužitelný zádový panel důmyslně skrytý za zipem, umožňuje pohodlné a bezpečné nošení větších dětí.
S Manducou můžete nosit na břiše, na zádech a na boku. Manduca umožňuje ergonomické nošení s dokonalou oporou zad a správným postavením končetin. Měkký, ale pevný materiál zádové opěrky poskytuje dokonalou oporu páteři.
Měkké polstrování v okolí nožiček zaručuje pohodlí dítěte a zabraňuje vzniku otlaků. Díky blízkému kontaktu Vašeho těla a dítěte se nemění výrazně těžiště a nošení Vás fyzicky nezatěžuje. 
Manduca odpovídá EN normě 1309:2:2005 jednotlivé detaily nosítka jsou zpracovány tak, aby odpovídaly nejnáročnějším požadavkům na bezpečné nošení : spona na bederním pásu s trojitým jištěním, elastická poutka u všech spon, zabraňující nechtěnému rozepnutí popruhů, kapuce k fixaci hlavičky spícího dítěte pro výrobu se používají netoxické materiály. Manduca poskytuje dokonalý uživatelský komfort nejen pro děti, ale i pro ty, kteří nosí.
Speciálně tvarovaný bederní pás a bohatě polstrované ramenní popruhy dokonale rozkládají váhu mezi ramena, záda a bedra. Trojitě upravitelné ramenní popruhy zaručují dobrou přizpůsobitelnost nosítka i pro osoby nízkého a velmi vysokého vzrůstu.
Při nošení na břiše lze ramenní popruhy na zádech překřížit - což přináší pohodlí zejména osobám s úzkými rameny.
Bederní pás lze přizpůsobit do délky 140 cm.
Manduca je vyrobena z kvalitního materiálu CANVAS ( směs bavlny a konopí), vnitřní novorozenecká vložka - 100% biobavlna, kvalitní YKK zipy a patentky bez obsahu niklu, spony vyrobeny z odolného plastu DURAFLEX hmotnost : 600 g rozměr ve složeném stavu : 40x20x15 cm dodávána v plátěném pytlíku s uchy na nesení jako batůžek

V případě zájmu o zapůjčení tohoto výrobku nás kontaktujte na mailu info@svethor.cz nebo na tel. 567 210 091, kde Vám sdělíme výši zálohy, volné termíny...

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Dětské nosítko Manduca (od narození do 20 kg)

Dětské nosítko Manduca (od narození do 20 kg)

Napsat recenzi