Stan Jurek Atak 2,5

Ceník půjčovného

Půjčovné od

70 Kč/den

Více informací

Cena za 1 denOrientační výše zálohy
1-3 dni 4-8 dni 9 a více dní
90,- 80,- 70,-

2.500,-

Dvouvrstvý stan tvaru kopule s apsidou pro 2-3 osoby - následovník úspěšného modelu Atak 2. Vhodný pro všechny druhy turistiky až do středně náročných podmínek a pro četnější užívání! Stan lze používat i v zimě (doporučujeme našití "límce" po obvodu tropika).
Vnitřní stan je pevně spojen s podlahou. Na pruty konstrukce je zavěšen pomocí napínacích šňůr a háčků. Ve vrcholu vnitřního stanu je větrací otvor krytý jemnou síťovinou. Ve vchodu vnitřního stanu je moskytiéra rovněž z jemné síťoviny pro intenzivnější větrání a k ochraně před nepříjemným hmyzem. Vnější stan (tropiko) je přetažen přes konstrukci a ve spodní části je uchycen za konce prutů. Před vchodem vnitřního stanu je tropiko protaženo a vytváří malou apsidu, která umožňuje uložení věcí. Ke kotvení slouží úchyty na hranách a ve středech stran tropika. V horní části jsou dva kryté větrací rukávy. Mezi stěnami vnitřního a vnějšího stanu je mezera cca 6 cm, která zlepšuje tepelnou pohodu, větrání stanu a snižuje orosování. 

MATERIÁL: 
Tropiko (vnější stan) je vyrobeno z polyesterové tkaniny nepropustně natírané polyuretanem a silikonem. Mají zvýšenou UV ochranu, delší životnost a RIPSTOP zesílení. NEPROPUSTNOST je přes 5 000 mm tlaku vodního sloupce. 
Podlaha (vnitřní stan) je vyroben z pevné polyesterové tkaniny nepropustně natírané polyuretanem s RIPSTOP zesílením. NEPROPUSTNOST je přes 10 000 mm tlaku vodního sloupce. 
Vnitřní stan je z prodyšné hydrofóbní polyesterové tkaniny (odpuzuje kapky vody) s RIPSTOP zesílením.
Pruty konstrukce jsou z velmi ušlechtilé duralové slitiny 7075-T9 (větší mez pevnosti jak u 7001-T6), průměr 9,5mm. Každý prut má pro odlišení od neznačkových slitin nápis JUREK S+R 7075-T9 !!! 
Standardně je celý stan (včetně konstrukce a kolíků, které jsou ještě v samostatných obalech) zabalen v jednom obalu. Ke stanu je možné dokoupit i samostatné obaly zvlášť na vnitřní stan, a zvlášť na tropiko. 
Hmotnost: 2,8 kg 
Vodní sloupec podlážka: 10 000 mm, tropiko: 5 000 mm 
Konstrukce: Duralové pruty 9,5 mm 7075-T9 
Rozměry: vnitřní stan 160x220 cm, výška 105 cm, délka apsidy 60cm 
Sbalený: 17x51cm 
Barva: lesní zelená 

V případě zájmu o zapůjčení tohoto výrobku nás kontaktujte na mailu info@svethor.cz nebo na tel. 567 210 091, kde Vám sdělíme výši zálohy, volné termíny...