Stan Jurek Atak 2,5

Ceník půjčovného

Půjčovné od

60 Kč/den

Více informací

Cena za 1 denOrientační výše zálohy
1-3 dni 4-8 dni 9 a více dní
80,- 70,- 60,-

2.500,-

Dvouvrstvý stan tvaru kopule s apsidou pro 2-3 osoby - následovník úspěšného modelu Atak 2. Vhodný pro všechny druhy turistiky až do středně náročných podmínek a pro četnější užívání! Stan lze používat i v zimě (doporučujeme našití "límce" po obvodu tropika).
Vnitřní stan je pevně spojen s podlahou. Na pruty konstrukce je zavěšen pomocí napínacích šňůr a háčků. Ve vrcholu vnitřního stanu je větrací otvor krytý jemnou síťovinou. Ve vchodu vnitřního stanu je moskytiéra rovněž z jemné síťoviny pro intenzivnější větrání a k ochraně před nepříjemným hmyzem. Vnější stan (tropiko) je přetažen přes konstrukci a ve spodní části je uchycen za konce prutů. Před vchodem vnitřního stanu je tropiko protaženo a vytváří malou apsidu, která umožňuje uložení věcí. Ke kotvení slouží úchyty na hranách a ve středech stran tropika. V horní části jsou dva kryté větrací rukávy. Mezi stěnami vnitřního a vnějšího stanu je mezera cca 6 cm, která zlepšuje tepelnou pohodu, větrání stanu a snižuje orosování. 

MATERIÁL: 
Tropiko (vnější stan) je vyrobeno z polyesterové tkaniny nepropustně natírané polyuretanem a silikonem. Mají zvýšenou UV ochranu, delší životnost a RIPSTOP zesílení. NEPROPUSTNOST je přes 5 000 mm tlaku vodního sloupce. 
Podlaha (vnitřní stan) je vyroben z pevné polyesterové tkaniny nepropustně natírané polyuretanem s RIPSTOP zesílením. NEPROPUSTNOST je přes 10 000 mm tlaku vodního sloupce. 
Vnitřní stan je z prodyšné hydrofóbní polyesterové tkaniny (odpuzuje kapky vody) s RIPSTOP zesílením.
Pruty konstrukce jsou z velmi ušlechtilé duralové slitiny 7075-T9 (větší mez pevnosti jak u 7001-T6), průměr 9,5mm. Každý prut má pro odlišení od neznačkových slitin nápis JUREK S+R 7075-T9 !!! 
Standardně je celý stan (včetně konstrukce a kolíků, které jsou ještě v samostatných obalech) zabalen v jednom obalu. Ke stanu je možné dokoupit i samostatné obaly zvlášť na vnitřní stan, a zvlášť na tropiko. 
Hmotnost: 2,8 kg 
Vodní sloupec podlážka: 10 000 mm, tropiko: 5 000 mm 
Konstrukce: Duralové pruty 9,5 mm 7075-T9 
Rozměry: vnitřní stan 160x220 cm, výška 105 cm, délka apsidy 60cm 
Sbalený: 17x51cm 
Barva: lesní zelená 

V případě zájmu o zapůjčení tohoto výrobku nás kontaktujte na mailu info@svethor.cz nebo na tel. 567 210 091, kde Vám sdělíme výši zálohy, volné termíny...

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Stan Jurek Atak 2,5

Stan Jurek Atak 2,5

Napsat recenzi