Sněžnice Warp Easy Step

Ceník půjčovného

Půjčovné od

40 Kč/den

Více informací

Cena za 1 denOrientační výše zálohy
1-3 dni 4-8 dni 9 a více dní
60,- 45,- 40,-

1.600,-

Klasické univerzální turistické sněžnice. Hliníkový rám, kapkovitý tvar, rychloupínací ráčnové vázání. Délka 78 cm, maximální zátěž 120 kg. Určeny pro zimní turistiku do lehčího terénu.

 Doporučujeme pro jednodenní túry a výlety do zimní přírody. Vhodné jsou do hlubšího sněhu v lehčím volném terénu bez velkých výškových rozdílů. Dlouhá životnost je zajištěna trubkovitým rámem z lehkého pevnostního hliníku v kombinaci s přinýtovanou výplní z mrazuodolného Hypalonu. Kapkovitý tvar "Y" usnadňuje při odkládání zapíchnutí sněžnic do sněhu a současně zajišťuje efektivní táhnutí paty po sněhu s minimálním odporem. Účinnost dopředného pohybu zvyšuje dvojřadá kovová mačka pod špičkou boty, postrannímu posunu zamezuje menší zadní mačka pod patou. Osazeny jsou rychloupínacími ráčnami se dvěmi nastavitelnými pásky přes špičku a nárt. Pod špičkou i patou je protiskluzná deska s jemnými zoubky. Pata je volná a je držena nastavitelným textilním pásem s gumovým polstrem a plastovou přezkou s trojzubcem. Pojmou širokou škálu obuvi a je možno je snadno ovládat i v rukavicích. Dodáváno bez transportního obalu.

Hmotnost: 1910 g/pár
Rozměry: 23 x 78 cm
Vázání: rychloupínací ráčny
Model: unisex/standardní šířka kroku
Pro obuv velikosti: UK 36-47
Max. zátěž: 120 kg

Materiál:
rám - Alu elox
výplň - DuPont Hypalon®
mačky - Alu

V případě zájmu o zapůjčení tohoto výrobku nás kontaktujte na mailu info@svethor.cz nebo na tel. 567 210 091, kde Vám sdělíme výši zálohy, volné termíny...

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Sněžnice Warp Easy Step

Sněžnice Warp Easy Step

Napsat recenzi