Sněžnice Warp Easy Step

Ceník půjčovného

Půjčovné od

40 Kč/den

Více informací

Cena za 1 denOrientační výše zálohy
1-3 dni 4-8 dni 9 a více dní
60,- 45,- 40,-

1.200,-

Klasické univerzální turistické sněžnice. Hliníkový rám, kapkovitý tvar, rychloupínací ráčnové vázání. Délka 78 cm, maximální zátěž 120 kg. Určeny pro zimní turistiku do lehčího terénu.

 Doporučujeme pro jednodenní túry a výlety do zimní přírody. Vhodné jsou do hlubšího sněhu v lehčím volném terénu bez velkých výškových rozdílů. Dlouhá životnost je zajištěna trubkovitým rámem z lehkého pevnostního hliníku v kombinaci s přinýtovanou výplní z mrazuodolného Hypalonu. Kapkovitý tvar "Y" usnadňuje při odkládání zapíchnutí sněžnic do sněhu a současně zajišťuje efektivní táhnutí paty po sněhu s minimálním odporem. Účinnost dopředného pohybu zvyšuje dvojřadá kovová mačka pod špičkou boty, postrannímu posunu zamezuje menší zadní mačka pod patou. Osazeny jsou rychloupínacími ráčnami se dvěmi nastavitelnými pásky přes špičku a nárt. Pod špičkou i patou je protiskluzná deska s jemnými zoubky. Pata je volná a je držena nastavitelným textilním pásem s gumovým polstrem a plastovou přezkou s trojzubcem. Pojmou širokou škálu obuvi a je možno je snadno ovládat i v rukavicích. Dodáváno bez transportního obalu.

Hmotnost: 1910 g/pár
Rozměry: 23 x 78 cm
Vázání: rychloupínací ráčny
Model: unisex/standardní šířka kroku
Pro obuv velikosti: UK 36-47
Max. zátěž: 120 kg

Materiál:
rám - Alu elox
výplň - DuPont Hypalon®
mačky - Alu

V případě zájmu o zapůjčení tohoto výrobku nás kontaktujte na mailu info@svethor.cz nebo na tel. 567 210 091, kde Vám sdělíme výši zálohy, volné termíny...