Podmínky zapůjčení:

Zapůjčení v naší prodejně v Jihlavě

1. Při zapůjčení skládá zákazník jistinu ve výši aktuální hodnoty zapůjčeného vybavení (orientační výši zálohy naleznete v tabulce výše, ale může se lišit dle stáří a opotřebení vybavení. Přesnou výši zálohy Vám na požádání rádi sdělíme.)

2. Při vrácení zboží bude od jistiny odečteno půjčovné a zbytek Vám bude ihned vrácen.

3. Den vyzvednutí se započítává do doby zapůjčení, den vrácení se nezapočítává do doby zapůjčení. Čas vyzvednutí/vrácení nemá vliv na výši půjčovného, tzn. při vyzvednutí/vrácení v 9,00 h bude cena bude stejná jako při vyzvednutí/vrácení v 17,00 h.

4. Vrácené vybavení musí být funkční, nepoškozené (vyjma běžného opotřebení), vyčištěné a suché. 

5. Při ztrátě vybavení celá záloha propadá ve prospěch pronajímatele.

6. Při poškození bude ze zálohy kromě půjčovného odečtena také částka odpovídající poškození (max. do výše zálohy). Částku stanoví pronajímatel.

7. Doporučujeme si vybavení předem rezervovat.

Zapůjčení na dálku - zaslání přepravcem

1. Ověřte si prostřednictvím e-mailu nebo telefonu dostupnost vybavení v požadovaném termínu, a výši zálohy.

2. Při zapůjčení skládá zákazník jistinu ve výši aktuální hodnoty zapůjčeného vybavení (orientační výši zálohy naleznete v tabulce výše, ale může se lišit dle stáří a opotřebení vybavení. Přesnou výši zálohy Vám na požádání rádi sdělíme.)

3. Zapůjčené vybavení Vám bude zasláno kurýrní službou. Podmínkou je platba zálohy předem na náš účet nebo dobírkou při převzetí. Zákazník hradí poštovné 99 Kč při dobírce nebo 79 Kč při platbě předem. V balíku bude vložena smlouva o zapůjčení. Po skončení doby zapůjčení, nám zašlete zapůjčené vybavení zpět. Balík musí být odeslán nejpozději poslední den zápůjčky uvedený ve smlouvě. Balíky zaslané na dobírku nebudou přijaty! Ihned po překontrolování vráceného vybavení bude poukázána záloha snížená o cenu zapůjčení na Vámi uvedené číslo účtu. Náklady na zaslání zpět hradí zákazník.

4. Vrácené vybavení musí být funkční, nepoškozené, (vyjma běžného opotřebení), vyčištěné a suché.

5. Při ztrátě vybavení celá záloha propadá ve prospěch pronajímatele.

6. Při poškození bude ze zálohy kromě půjčovného odečtena také částka odpovídající poškození (max. do výše zálohy). Částku stanoví pronajímatel.